Sveiki! Mēs esam sender.lv

sender.lv, kas atrodas Rīgā, ir kurjeru salīdzināšanas serviss, kas piedāvā pārsteidzoši lētas piegādes privātpersonām un uzņēmumiem.

Mūsu mājaslapa ļauj jums nosūtīt jebko - no mazas paciņas līdz lielam sūtījumam, uz galamērķiem visā Latvijā un starptautiski, un tas viss par pārsteidzoši mazu cenu.

Pakalpojums radās no nepieciešamības - mēs sapratām, ka daudzi cilvēki ir apmulsuši un baidās no grūtībām, kas saistītas ar sūtījumu nosūtīšanu, izmantojot kurjera pakalpojumus. Milzīgais informācijas apjoms un vispārējais procesa nedraudzīgums ir daži no lielākajiem šķēršļiem, ko mēs paši esam piedzīvojuši gadu gaitā.

Tieši tāpēc mēs nolēmām izveidot pakalpojumu, kas padarītu šo procesu pēc iespējas vienkāršāku - lai ikviens to varētu izmantot. Mēs uzsākām darbu vienotā komandā ar dažiem no labākajiem kurjeru pakalpojumu sniedzējiem un izveidojām šo tīmekļa vietni, kur ir viegli salīdzināt visas cenas, pasūtīt pakalpojumus un tos apmaksāt - viss vienuviet.

Lokāla un globāla piegāde

Mēs varam piegādāt jūsu sūtījumus gan lokāli, gan uz vairāk nekā 220 valstīm un galamērķiem visā pasaulē. Ir daudz dažādu pakalpojumu iespēju no dažiem no vadošajiem pārvadātājiem: UPS, FedEx, DPD, TNT, DHL, EMS, Omniva, Venipak, GLS, Itella, PKS un Latvijas Pasts.

Mēs pastāvīgi paplašināmies un uzlabojam mūsu klientiem pieejamo pakalpojumu klāstu. Mēs piedāvājam sūtījumu piegādes iespējas, kas atbilst ikvienam budžetam un laika grafikam.

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams nosūtīt sūtījumu uz Eiropu vai nosūtīt to tālāk, sender.lv piedāvā izvēles iespējas un elastību, izvēloties kurjera pakalpojumus.

Deklaranta pakalpojumi

Savu klientu ērtībai sender.lv piedāvā deklarācijas formalitāšu kārtošanu!

Deklaranta pakalpojumi ir labs loģistiskas risinājums, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties profesionāļu komandu, kas palīdzēs atrast vislabāko risinājumu deklarācijas formalitāšu kārtošanā. Mūsu deklaranta pakalpojumi nodrošina pilnu dokumentu noformēšanas procedūru „no-līdz”.

Tāpat deklaranti pārstāv klientu intereses Latvijas Republikas muitas iestādēs, piesakot importa, eksporta un tranzīta procedūras. Kvalitatīvi muitas speciālisti pakalpojumi ievērojami atvieglo un paātrina kravu importēšanu un eksportēšanu.

Kā tas strādā?

Norādi informāciju par sūtījumu

Ievadi informāciju par sava sūtījuma veidu, svaru un galamērķi.

parcel details image

Salīdzini pārvadātājus

Uzzini par pieejamajiem pārvadātājiem un pakalpojumu iespējām.

compare carriers image

Ietaupi laiku un naudu

Pasūti uzreiz un gaidi kurjeru, kas paņems tavu sūtījumu!

save time and money image